Gender: Unisex
Product Name: Women Summer Fashion 15colors of Monochrome Soft Hijab
Item number: HS-VM-001
Material: 50%Modal50%Viscose
Size: 90*200cm
Minimum order quantity: 500PCS
Delivery time: 30-45 days according to season
OEM&ODM: Provide
Packing size: 20*30*0.5cm
Net weight: 0.1kg
Sample time: 3-7 days
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 0.5 cm |
| Item Name | Women Summer Fashion 15colors of Soft Hijab Ladies |
| Material | 50%Modal50%Viscose |
| Size | 90*200cm |
| Weight | 0.1kg |
| MOQ | 300pcs |
| Pattern | plain solid |
| OEM&ODM | Available |
You may also like…
-
Unisex Solid Colored Cashmere Scarf Women Gift Winter Thickened Fashionable High End Scarves Neck Warmer Wholesale
$30.00 -
Women Fashion Yarn Dyed Bamboo Cotton Scarves Men Spring Red Blue Plaid Neck Scarf Warmer Scarf Accessories
$5.20 -
Women High End Melange Grey Thickened Woolen Long Scarves Men Fashion Winter Neck Warmer Muffler
$8.30







Reviews
There are no reviews yet.