Gender:Women
Item Name:Women Fashion Silk Printed Long Neckerchief Scarf
Item No:ZS-6
Material:100%silk
Size:6*125cm
Thickness:12MM
MOQ:300PCS
Lead time:20-35days based on the season
OEM&ODM:provided
Packing Size:30*6*0.5cm
Sample time:3-7days

Gender:Women
Item Name:Women Fashion Silk Printed Long Neckerchief Scarf
Item No:ZS-6
Material:100%silk
Size:6*125cm
Thickness:12MM
MOQ:300PCS
Lead time:20-35days based on the season
OEM&ODM:provided
Packing Size:30*6*0.5cm
Sample time:3-7days
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 6 × 0.5 cm |
| Item Name | Women Fashion Silk Printed Long Neckerchief Scarf |
| Material | 100%Silk |
| Size | 6*125cm |
| MOQ | 300pcs |
| Pattern | |
| Sample | Available |
| OEM&ODM | Available |
Reviews
There are no reviews yet.