Gender:Women
Item Name:Mulberry Silk Plain Square Scarf
Item No:ZS-53
Material:100%silk
Size:53*53cm
Thickness:12MM
MOQ:300PCS
Lead time:30-45days based on the season
OEM&ODM:provided
Packing Size:30*30*0.2cm
Net Weight:0.025kg
Sample time:3-7days







Gender:Women
Item Name:Mulberry Silk Plain Square Scarf
Item No:ZS-53
Material:100%silk
Size:53*53cm
Thickness:12MM
MOQ:300PCS
Lead time:30-45days based on the season
OEM&ODM:provided
Packing Size:30*30*0.2cm
Net Weight:0.025kg
Sample time:3-7days






| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 0.2 cm |
| Name | Mulberry Silk Plain Square Scarf |
| Gender | Women |
| Material | 100%Silk |
| Size | 53*53cm |
| Thickness | 12mm |
| Color | White,Black,Green,Blue,Pink,Red,Orange,Beige,etc |
| Sample | Available |
Reviews
There are no reviews yet.