Gender:Unisex
Item Name:Unisex Grey Fringed Long Warm Scarves
Item No:CFYR-32
Material:100%Cashmere
Size:30*180cm
Net Weight:0.12kg
MOQ:300PCS
Lead time:30-45days based on the season
OEM&ODM:provided
Packing Size:30*30*1cm
Sample time:3-7days


Gender:Unisex
Item Name:Unisex Grey Fringed Long Warm Scarves
Item No:CFYR-32
Material:100%Cashmere
Size:30*180cm
Net Weight:0.12kg
MOQ:300PCS
Lead time:30-45days based on the season
OEM&ODM:provided
Packing Size:30*30*1cm
Sample time:3-7days

| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Item Name | nisex Grey Fringed Long Warm Scarves |
| Gender | Unisex |
| Material | 100shmere |
| Size | 30*180cm |
| Weight | 0.12kg |
| Pattern | Solid Color |
Reviews
There are no reviews yet.