Gender: Unisex
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 1 cm |
| Item Name | Manufacturer Men Autumn Pashmina Large Scarves Women Fashion Modal Soft Shawl&Wrap |
| Material | 50%Modal50%Viscose |
| Size | 90*200cm |
| Weight | 0.1kg |
| MOQ | 500pcs/col |
| Pattern | Stripes |
| Sample | Available |
| OEM&ODM | Available |
You may also like…
-
Manufacturer Ladies Fashion Chartreuse Linen Scarves&Shawls Rectangle Wraps With Tassel
$5.90 -
Women Fashion Nature Cotton Shawl Scarves Spring Yarn Dyed Monochrome Large Neck Scarves Muffler Winter Neck Warmer
$4.80 -
Ladies Fashion Spring Large Modal Shawls Summer Multifunctional Thin Beach Shawl Scarves Beige Neck Muffler
$5.50






Reviews
There are no reviews yet.