Gender: Unisex
Product Name: Ladies Fashion Spring Large Modal Shawls
Item number: HS-VM-001
Material: 50%Modal50%Viscose
Size: 90*200cm
Minimum order quantity: 500PCS
Delivery time: 30-45 days according to season
OEM&ODM: Provide
Packing size: 20*30*0.5cm
Net weight: 0.1kg
Sample time: 3-7 days
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 0.5 cm |
| Item Name | Ladies Fashion Spring Large Modal Shawls |
| Material | 50%Modal50%Viscose |
| Size | 90*200cm |
| Weight | 0.1kg |
| MOQ | 500pcs |
| Pattern | Plain |
| OEM&ODM | Available |
You may also like…
-
Women Fashion Nature Cotton Shawl Scarves Spring Yarn Dyed Monochrome Large Neck Scarves Muffler Winter Neck Warmer
$4.80 -
Unisex Solid Colored Cashmere Scarf Women Gift Winter Thickened Fashionable High End Scarves Neck Warmer Wholesale
$30.00 -
Wholesale of Wool Scarves Solid Color Scarves Versatile For Women Autumn Winter Warm Shawls Men’s Simple Tassel Scarves
$7.80






Reviews
There are no reviews yet.