Gender:Unisex
Item Name:Unisex Solid Colored Cashmere Scarf
Item No:CFYR-32
Material:100%cashmere
Size:30*180cm
Net Weight:120gram
MOQ:300PCS
Lead time:30-45days based on the season
OEM&ODM:provided
Packing Size:30*30*1cm
Sample time:3-7days

Gender:Unisex
Item Name:Unisex Solid Colored Cashmere Scarf
Item No:CFYR-32
Material:100%cashmere
Size:30*180cm
Net Weight:120gram
MOQ:300PCS
Lead time:30-45days based on the season
OEM&ODM:provided
Packing Size:30*30*1cm
Sample time:3-7days
| Dimensions | 30 × 30 × 1 cm |
|---|---|
| Item Name | Unisex Solid Colored Cashmere Scarf |
| Material | 100shmere |
| Size | 30*180cm |
| Weight | 0.12kg |
| MOQ | 300pcs |
| Pattern | Solid color |
| Sample | Available |
| OEM&ODM | Available |
Reviews
There are no reviews yet.