性别:妇女
项目名称:春季和夏季风格丝绸头巾,女丝小方巾
项目编号:Z-53
材料:100%丝绸
Size:53*53cm
Thickness:12MM
MOQ:300PCS
交货期:30-45天,按季节计算
业务管理和发展管理:提供
Packing Size:30*30*0.2cm
净重:0.025公斤
取样时间:3-7天





性别:妇女
项目名称:春季和夏季风格丝绸头巾,女丝小方巾
项目编号:Z-53
材料:100%丝绸
Size:53*53cm
Thickness:12MM
MOQ:300PCS
交货期:30-45天,按季节计算
业务管理和发展管理:提供
Packing Size:30*30*0.2cm
净重:0.025公斤
取样时间:3-7天




| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 0.2 cm |
| Name | women's silk small square scarf with 53cm fashionable tie hair, mulberry silk scarf, headscarf |
| Gender | Women |
| Material | 100%Silk |
| Size | 53*53cm |
| Thickness | 12mm |
| Color | White+Print |
| MOQ | 300PCS PER DESIGN |
Reviews
There are no reviews yet.